BABOR Doc.PRO Post-Treatment Hydra Recovery Rou
99,90 €*
99,90 €/P
- Inhalt: 1 P
Inhalt: 1 P
PZN: 20169994
BABOR Doc.Power Serum Ampoules Ceramide
52,90 €*
3.778,57 €/l
- Inhalt: 14 ml
Inhalt: 14 ml
PZN: 17552092
BABOR Natural Separation & Curl Mascara
32,90 €*
3.290,00 €/l
- Inhalt: 10 ml
Inhalt: 10 ml
PZN: 19995959
BABOR Perfect Finish Foundation 3 almond
32,90 €*
3.655,56 €/kg
- Inhalt: 9 g
Inhalt: 9 g
PZN: 12337650
BABOR SPA ENERGIZING Massage & Bath Oil
29,90 €*
149,50 €/l
- Inhalt: 200 ml
Inhalt: 200 ml
PZN: 13748533
BABOR Repair Pre- & Probiotic Handcream
15,90 €*
159,00 €/l
- Inhalt: 100 ml
Inhalt: 100 ml
PZN: 16756906
BABOR Luminous Skin Concealer 1 ivory
24,90 €*
6.225,00 €/l
- Inhalt: 4 ml
Inhalt: 4 ml
PZN: 12337704
BABOR Eye Shadow Pencil 08 highlights
19,90 €*
9.950,00 €/kg
- Inhalt: 2 g
Inhalt: 2 g
PZN: 17389120
BABOR Doc.Body Cell.Ultim.Forming Body Cream
82,90 €*
414,50 €/l
- Inhalt: 200 ml
Inhalt: 200 ml
PZN: 06998235
BABOR Doc.Refine Cellular Anti-Couperose Cream
72,90 €*
1.458,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 12437363
BABOR Essential care pure Cream intense
24,90 €*
498,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 18082694
BABOR Lifting Ampoule limited Edition
34,90 €*
2.492,86 €/l
- Inhalt: 14 ml
Inhalt: 14 ml
PZN: 19237437
E-Rezept wird eingelöst