BABOR Doc.PRO NIC Skin Activator Mask
32,90 €*
438,67 €/l
- Inhalt: 75 ml
Inhalt: 75 ml
PZN: 15392632
BABOR Creamy Lipstick 06 powdery peach
25,90 €*
6.475,00 €/kg
- Inhalt: 4 g
Inhalt: 4 g
PZN: 17388758
BABOR Doc.Lifting Cellular Comfort Vit.C Serum
56,90 €*
2.845,00 €/l
- Inhalt: 20 ml
Inhalt: 20 ml
PZN: 16830293
BABOR Doc.PRO Rich Meno Cream Mask
69,90 €*
1.398,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 20093506
BABOR 3D Firming Concealer 01 porcelain
27,90 €*
6.975,00 €/kg
- Inhalt: 4 g
Inhalt: 4 g
PZN: 17389806
BABOR Mattifying Foundation 2 natural
34,90 €*
1.163,33 €/l
- Inhalt: 30 ml
Inhalt: 30 ml
PZN: 12337561
BABOR SPA ENERGIZING Salt & Sugar Oil scrub
29,90 €*
149,50 €/l
- Inhalt: 200 ml
Inhalt: 200 ml
PZN: 17262483
BABOR Doc.SENSITIVE Soothing Cream
74,90 €*
1.498,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 19247714
BABOR Pro EGF Power Skin Care Routine
120,00 €*
40,00 €/St
- Inhalt: 3 St
Inhalt: 3 St
PZN: 16830258
BABOR Doc.RP Ultimate Repair Cream
119,90 €*
2.398,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 19174725
BABOR Iconic 6 Skin Renewal Collection
129,90 €*
955,15 €/l
- Inhalt: 136 ml
Inhalt: 136 ml
PZN: 19062831
BABOR AMP.CONCENTR.Repair Pollution Protect
29,90 €*
2.135,71 €/l
- Inhalt: 14 ml
Inhalt: 14 ml
PZN: 15890063
BABOR Absolute Volume & Length Mascara black
29,90 €*
2.990,00 €/l
- Inhalt: 10 ml
Inhalt: 10 ml
PZN: 14241411
BABOR Doc.Lifting Cellular BTX-Lift Serum
64,00 €*
6.400,00 €/l
- Inhalt: 10 ml
Inhalt: 10 ml
PZN: 12645021
BABOR Doc.Glow Booster Bi-Phase Ampoules
49,90 €*
7.128,57 €/l
- Inhalt: 7 ml
Inhalt: 7 ml
PZN: 13876797
BABOR Doc.Micro Needling post Treatment Set
82,90 €*
82,90 €/P
- Inhalt: 1 P
Inhalt: 1 P
PZN: 13839081
E-Rezept wird eingelöst