BABOR Body Agathist Soul & Body Lotion
49,90 €*
199,60 €/l
- Inhalt: 250 ml
Inhalt: 250 ml
PZN: 19903940
BABOR Doc.Lifting Collagen-Peptide Booster Cream
114,90 €*
2.298,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 20140418
BABOR Doc.REGENERATION The Cure Cream
119,90 €*
2.398,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 19903986
BABOR Doc.HYDRATION Cryo plumping Mask
11,90 €*
11,90 €/St
- Inhalt: 1 St
Inhalt: 1 St
PZN: 19712447
BABOR Cleansing Phyto Hy-Öl Booster Hydrating Emul
24,90 €*
249,00 €/l
- Inhalt: 100 ml
Inhalt: 100 ml
PZN: 19831927
BABOR Doc.Biog.Cellular Ultim.Repair Gel-Cream
114,90 €*
2.298,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 05031206
BABOR ReVersive Pro Youth Cream rich
129,90 €*
2.598,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 16158157
BABOR Doc.REGENERATION The Cure Cream KG
39,90 €*
2.660,00 €/l
- Inhalt: 15 ml
Inhalt: 15 ml
PZN: 19380198
BABOR Luminous Skin Concealer 3 almond
24,90 €*
6.225,00 €/l
- Inhalt: 4 ml
Inhalt: 4 ml
PZN: 12337727
BABOR Doc.Lifting Cellular Dual Face Lifting Serum
165,00 €*
5.500,00 €/l
- Inhalt: 30 ml
Inhalt: 30 ml
PZN: 12645038
BABOR Doc.PRO Barrier Resilience Toning Spray
32,90 €*
329,00 €/l
- Inhalt: 100 ml
Inhalt: 100 ml
PZN: 20093274
E-Rezept wird eingelöst