BABOR Skinovage calming Bi-Phase moisturizer Serum
56,90 €*
1.896,67 €/l
- Inhalt: 30 ml
Inhalt: 30 ml
PZN: 13988119
BABOR Powder Eye Shadow 01 pearly white
17,90 €*
8.950,00 €/kg
- Inhalt: 2 g
Inhalt: 2 g
PZN: 17977874
BABOR Doc.Clarifying Impurity SOS Spot Treatment
29,90 €*
1.993,33 €/l
- Inhalt: 15 ml
Inhalt: 15 ml
PZN: 19392988
BABOR Hyaluronic Clean.Balm & smoot.Rose Ton.215ml
32,90 €*
32,90 €/P
- Inhalt: 1 P
Inhalt: 1 P
PZN: 18822725
BABOR Doc.Barrier Protection Routine Set
119,90 €*
119,90 €/St
- Inhalt: 1 St
Inhalt: 1 St
PZN: 19994747
BABOR Hy-Öl & Phyto Hy-Öl Booster Calming Set
46,90 €*
46,90 €/P
- Inhalt: 1 P
Inhalt: 1 P
PZN: 18435164
BABOR Cleansing Phytoactive Combination
21,90 €*
219,00 €/l
- Inhalt: 100 ml
Inhalt: 100 ml
PZN: 13350003
BABOR Luminous Skin Concealer 2 natural
24,90 €*
6.225,00 €/l
- Inhalt: 4 ml
Inhalt: 4 ml
PZN: 12337710
BABOR Doc.PRO Hydration Recovery Ointment
44,90 €*
898,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 20093452
BABOR Doc.PRO Hyaluronic Acid Plumping Serum
19,90 €*
1.990,00 €/l
- Inhalt: 10 ml
Inhalt: 10 ml
PZN: 20093529
BABOR Lip Colour Stick 01 peach lemonade
18,90 €*
6.300,00 €/kg
- Inhalt: 3 g
Inhalt: 3 g
PZN: 17161368
BABOR Doc.Clarifying Blemish Correcting Cream
79,90 €*
1.598,00 €/l
- Inhalt: 50 ml
Inhalt: 50 ml
PZN: 19247795
BABOR Doc.Power Serum Ampoules Peptides
52,90 €*
3.778,57 €/l
- Inhalt: 14 ml
Inhalt: 14 ml
PZN: 17552100
BABOR SPA ENERGIZING Handcream rich
29,90 €*
299,00 €/l
- Inhalt: 100 ml
Inhalt: 100 ml
PZN: 17262537
BABOR Eye Shadow quattro 07 light & dark
36,90 €*
5.426,47 €/kg
- Inhalt: 6.8 g
Inhalt: 6.8 g
PZN: 20083749
BABOR Lip Colour Collection creamy nude
34,90 €*
2.908,33 €/kg
- Inhalt: 12 g
Inhalt: 12 g
PZN: 15895706
BABOR Creamy Compact Foundation SPF 50 02 medium
29,90 €*
2.990,00 €/kg
- Inhalt: 10 g
Inhalt: 10 g
PZN: 17389781
E-Rezept wird eingelöst